ОШ Борислав Пекић

Школа Борислав Пекић је новооснована школа у новобеоградском насељу Бежанијска коса. 1986 године урађен је пројекат за изградњу школе. Два пута је постављен камен темељац. 2892000. године Министарство просвете је склопило уговор са Републичком дирекцијом за обнову о суфинансирању радова. Министарству просвете и спорта Републике Србије као инвеститору у изградњи овог објекта помогле су и Владе Грчке и Јапана . Jавнa набавка мале вредности за. Набавку добара - електричне енергије. Обавештење - продужен рок.

OVERVIEW

This web site skola-pekic.edu.rs presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have sifted five pages inside the web page skola-pekic.edu.rs and found seventeen websites interfacing with skola-pekic.edu.rs. There is one mass network platforms linked to this website.

SKOLA-PEKIC.EDU.RS RANKINGS

This web site skola-pekic.edu.rs is seeing alternating amounts of traffic in the past the year.
Traffic for skola-pekic.edu.rs

Traffic ranking (by month) for skola-pekic.edu.rs

Traffic ranking by day of the week for skola-pekic.edu.rs

Супер учење Електронско учење

Добро дошли у супер учионицу за наставнике и ђаке. Учионица је почела да ради 2011. године, када је реализован пројекат Друштва школских библиотекара Србије Оштро перо у комбинацији традиционалног и електронског учења. године у супер учионици ученици су учили и стварали на курсевима Екологија и Мостови. годину, одвијају се у нашој учионици.

МАТЕМАТИКА Блог о такмичењима, задацима, мисаоним играма

Блог о такмичењима, задацима, мисаоним играма. Државно такмичење из математике за ученике основних школа одржава се у Нишу, у недељу 26. Српскa математичкa олимпијадa ће се одржати 23. Окружно такмичење из математике 2015. Окружно такмичење из математике 2015. године у Србији одржава се у суботу, 28.

ПОРТФОЛИО ПРОЈЕКТА ОШТРО ПЕРЦЕ 20142015.

Марија Ћосовић је направила сјајан интервју са Ћопићем и његовим ликовима у Гугловом градитељу приче. Да бисте погледали овај рад. Кристина, Невена и Нина - Ћопић у Слајдлију.

WHAT DOES SKOLA-PEKIC.EDU.RS LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-pekic.edu.rs Mobile Screenshot of skola-pekic.edu.rs Tablet Screenshot of skola-pekic.edu.rs

SKOLA-PEKIC.EDU.RS HOST

Our web crawlers caught that a lone root page on skola-pekic.edu.rs took eight hundred and seventy-five milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
217.26.70.230

I revealed that skola-pekic.edu.rs is employing the Apache os.

ОШ Борислав Пекић

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following in the homepage, "Школа Борислав Пекић је новооснована школа у новобеоградском насељу Бежанијска коса." Our analyzers noticed that the web page also stated " 1986 године урађен је пројекат за изградњу школе." The Website also said " Два пута је постављен камен темељац. године Министарство просвете је склопило уговор са Републичком дирекцијом за обнову о суфинансирању радова. Министарству просвете и спорта Републике Србије као инвеститору у изградњи овог објекта помогле су и Владе Грчке и Јапана . Jавнa набавка мале вредности за. Набавку добара - електричне енергије."

VIEW SIMILAR WEB PAGES

O základní škole

Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace, vzdělává žáky od konce 70. Navštěvují ji žáci nejen z Petrovic, ale také z okolních obcí. V současné době vzdělává žáky I. Okres Ústí nad Labem,.

Kurzy potápění Brno - Kurzy potápění SECRET OF THE SEA DIVING CENTER Brno

Tým Secret of the Sea. Mexiko - Playa del Carmen. Egypt - šestidenní potápěčské safari - St. Secret of the Sea,. Powered by SCUBAPRO, SUBGEAR and SSI. Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě! Technické kurzy potápění XR a TXR. Zkušební ponor - SSI TRY SCUBA. Potápění je mnohem jednodušší, než si možná myslíte! Kurzy potápění Brno a Vyškov.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. je moderní střední škola, která se nachází v Olomouci v blízkosti hlavního vlakového nádraží. Se svou kapacitou 650 žáků je největší soukromou střední školou v kraji.

Škola při Fakultní nemocnici Plzeň - Škola při Fakultní nemocnici v Plzni

Škola při Fakultní nemocnici v Plzni. Zajímají Vás podrobné informace, jakým způsobem. Po dobu hospitalizace ve Fakultní nemocnici v Plzni? Má Vaše dítě psychické problémy. Ve vztahu k rodině, ve škole; emoční poruchy. Má Vaše dítě disociální chování.

Střední škola PROFIT, spol. s r. o.

ODEVZDÁNÍ SEZNAMU ČETBY K MATURITĚ. Nejzazší termín pro odevzdání Vlastního seznamu literárních děl. K maturitní zkoušce ředitelce školy je pátek 31. Konzultace z matematiky ve čtvrtek 16. Termín odevzdání podnikatelského záměru ředitelce školy je v pátek 24.